Epoksici - Bağdat Cd. 621 Cevizli İSTANBUL TR

Service 3

Ekonomik, hızlı ve kullanışlı epoksi zemin boyama, doğru eller de en güvenli alternatif zemin çözümüdür.

Dahası >>

Epoksi zemin kaplama seçimi için zihninizde fikir oluşması için bilgiler vermeye çalıştık. Lütfen bir gözden geçirin.

Dahası >>

Epoksi duvar boyaları, özellikle hijyen istenen sahalarda hızlı, kolay ve ekonomik çözümler sunmaktadır.

Dahası >>

Epoksi laminasyonlar için vakum, donatı aparatları ve reçine türleri için müşteri temsilcimizle irtibata geçebilirsiniz. Referans bilgilerimiz için lütfen sayfamızı incelemeye devam ediniz.

Dahası >>

Özellikle teras tipi çatılarda trafiğe açık su ve nem yalıtımları için çözümler. BearPOX poliüretan ve ms polimer su ve nem yalıtım sistemleri için temsilcimizle irtibatta geçebilirsiniz.

Dahası >>

Temel su yalıtımı, binalarınız için sağlamlığın garantisi inşaat ömrünün belirleyici ana faktörlerindendir. İzolasyonsuz temel olmamalıdır. Lütfen gerekli hassasiyeti gösteriniz.

Dahası >>

Metal Çatı Kaplama : Özellikle galvaniz ve akrilik boyalı metal çatılar zaman içerisinde doğa koşullarında zayıflayarak çürümeler ile karşılaşır. Epoksici Endüstriyel zeminler ...

Dahası >>

Kovdaktiv zemin ( kondaktif zemin ) : Malzemenin elektrik akımını iletkenliğini ölçmeye veya kontrollü şekilde iletilmesine amiyane tabiri ile kondativite ( kondaktif, kondüktivite) denir.

Dahası >>

Temiz oda (Clean Room) epoksi zemin işlerinizde ESD, kondaktiv, anti statik, statik+ tıbbi veya farmasötik kısaca projenize göre hizmet vermekteyiz.

Dahası >>

Lets Get Started Your Project

We will help you to achieve your goals and to grow your business

AR EN RU IR DE
WhatsApp Mesaj yazın