Epoksici - Bağdat Cd. 621 Cevizli İSTANBUL TR

Akfa Holding

PROJE TANIMI :

Elektronik Epoksi Zemin AKFA HOLDİN ESMAN ELEKTRONiK

Zemin türü : Mozaik mermer
Yüz ölçümü : ~ 500 m2
Yapılan iş : Kondaktiv epoksi zemin boyama


Kullanılan ürünler :
FC 050 SOLVENTLİ EPOKSİ BETON VE DOĞAL YÜZEY ASTARI – Penetrasyon reçinesi
FC 100 SOLVENTSİZ EPOKSİ ESASLI BETON VE DOĞAL YÜZEY ASTARI – Epoksi astar
TP 200 EPOKSİ (YAYILMAZ) SON KAT DUVAR ZEMİN V.S SATIH BOYASI – Rulo işi epoksi boya

Elektronik Epoksi Zemin

www.esman.com.tr’den alıntıdır.

“Türk elektronik sektörüne 30 yıldan buyana hizmet vermekte olan Esman Elektronik A.Ş.’nin amacı yeni ortaklarının bilgi, beceri ve katkıları ile daha da büyüyerek ve gelişerek yurt içinde hizmet kalitesini artırmak, yurtdışında yapacağı hizmetler ile de ülkemize döviz kazandırmaktır.

Akfa Teknoloji 10 yılı aşkın bir süredir görüntü işleme ve görüntü aktarımı konusunda birçok büyük projeyi sonuçlandırmış bu alandaki Türkiye’nin sayılı güçlü kuruluşlarından biridir. Akfa; data aktarımı, görüntü işleme çözümleri, broadcast, savunma sanayi, medikal, masaüstü yayıncılık sektörlerinde dünyada önde gelen 32 firmanın distribütörlüğünü yapmakta olup bu firmaların Türkiye ve Ortadoğu bölgesinde en büyük satıcısı ve çözüm ortağıdır.

Bu beraberlik ile daha da güçlenen Esman Elektronik faaliyetlerine her zamankinden daha süratli ve daha verimli devam etmek kararlılığı ile hizmetinizde olacaktır.

Siz değerli müşterilerimize karşı verdiğimiz taahhütlerimiz, garantilerimiz ve hizmetlerimiz aynen devam edecektir. Çözüm ortağınız olan takım arkadaşlarımız ile size en iyi hizmeti sunmak üzere daima yanınızda olacağız.

Esman Elektronik’e göstermiş olduğunuz güven ve destek için tekrar teşekkür eder, güçlü işbirliğimizin gelecekte daha da güçlenerek sürmesini dileriz.”

Tür :bilgi işlem odası epoksi kaplama, it oda epoksi kaplama, sistem odası epoksi kaplama

Karne

Görünüm
Dayanım
Kondaktivite

AR EN RU IR DE
WhatsApp Mesaj yazın